15 Najlepszych wypiekanych czekoladek dla twoich umiejętności pieczenia

Kulinaria

Czy szukasz czegoś specjalnego dla swojego wyjątkowego kogoś? Jeśli tak, to te czekoladki są dla Ciebie. Możesz udekorować te czekoladki i dać je swoim bliskim jako prezent na ich urodziny lub rocznicę. Będzie to z pewnością niezapomniany moment dla Twoich bliskich.

Jeśli więc chcesz zrobić czekoladki, to nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Wystarczy, że masz głębokie pragnienie zrobienia czekoladek.

Zebraliśmy 15 najlepszych pieczonych ciastek czekoladowych dla twoich umiejętności pieczenia. Są to proste i łatwe do wykonania czekoladki, które każdy może zrobić w domu. Jeśli nie masz doświadczenia, to możesz bez obaw spróbować tych czekoladowych ciast.

1. Ciasto z ciemnej czekolady

Ciasto z ciemnej czekolady jest najbardziej popularne i najbardziej klasyczne wśród wszystkich ciast czekoladowych. Jest to jeden z najlepszych czekoladowych tortów, które można zrobić w domu i jest bardzo smaczny.

Składniki:

1 1/2 szklanki masła

3/4 szklanki cukru

1 jajko

3/4 szklanki kakao w proszku

2 łyżki esencji waniliowej

2 łyżki proszku do pieczenia

1 1/2 szklanki mąki uniwersalnej

1/2 łyżki soli

3/4 szklanki mleka

Sposób przygotowania:

Rozgrzej piekarnik do 180°C. W misce do miksowania utrzyj masło z cukrem. Dodać jajka i dobrze ubić. Przesiać suche składniki i dodać je do masy. Dodaj mleko i esencję waniliową. Wszystko dobrze wymieszać i przelać do wysmarowanej tłuszczem tortownicy.

Piec przez 25 do 30 minut.

2. Klasyczne ciasto czekoladowe

Ten klasyczny tort czekoladowy jest jednym z najprostszych czekolad, które możesz zrobić. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy, aby zrobić ten.

Składniki:

1 filiżanka masła

3/4 szklanki cukru

1 jajko

1/2 łyżeczki esencji waniliowej

3/4 szklanki mąki uniwersalnej

1/2 łyżeczki sody oczyszczonej

1/4 łyżki soli

1/2 filiżanki kakao w proszku

1/2 szklanki mleka

Sposób przygotowania:

Rozgrzej piekarnik do 180°C. Utrzeć masło i cukier. Dodaj jajko i esencję waniliową. Przesiej suche składniki i dodaj je do masy. Dodać mleko i kakao w proszku i dobrze wymieszać. Wlać do wysmarowanej tłuszczem tortownicy.

Piec przez 25 do 30 minut.

3. Czekoladowe ciasto kokosowe

Jest to najbardziej popularne czekoladowe ciasto kokosowe. Jest to proste i łatwe do wykonania czekoladki, które można zrobić w domu.

Składniki:

1/2 filiżanki oleju kokosowego

1 filiżanka cukru

2 jajka

1 filiżanka mąki uniwersalnej

1/2 łyżeczki sody oczyszczonej

1/4 łyżki soli

3/4 filiżanki mleka

1 łyżka esencji waniliowej

Sposób przygotowania:

Rozgrzej piekarnik do 180°C. Nasmaruj tortownicę i dodaj wszystkie składniki. Dobrze wymieszać i piec przez 35 do 40 minut.

4. Ciasto z musem czekoladowym