9 szybkich i łatwych ciast do upieczenia

Kulinaria

Pieczenie to sztuka, która wymaga dużo cierpliwości, praktyki i doświadczenia. Nieważne jak dobry jesteś, nigdy nie będziesz mistrzem w pieczeniu. Upieczenie ciasta to bardzo trudne zadanie, a jego jakość zależy od użytych składników.

Jeśli jesteś zapracowaną mamą, która potrzebuje szybkiego ciasta do upieczenia, to poniżej znajdziesz kilka łatwych ciast, które możesz upiec w krótkim czasie.

Ciasto maślane

Jest to szybkie i łatwe ciasto, które możesz przygotować bez kłopotu. Wszystko czego potrzebujesz to trochę masła, mąki, cukru, jajka i ekstrakt waniliowy.

Aby je zrobić musisz roztopić masło i wymieszać cukier z jajkami. Ciasto będzie gładkie, jeśli dobrze wymieszasz. Teraz dodaj mąkę i ekstrakt waniliowy i dobrze wymieszaj.

Teraz wlej ciasto na patelnię i piecz w nagrzanym piekarniku przez 15 do 20 minut.

Ciasto czekoladowe

Jest to bardzo bogate i pyszne ciasto, które można przygotować w krótkim czasie. Wszystko czego potrzebujesz to chipsy czekoladowe, masło, cukier, jajka i ekstrakt waniliowy.

W tym celu musisz roztopić masło i dodać cukier oraz jajka. Teraz dodaj ekstrakt waniliowy i wiórki czekoladowe i dobrze wymieszaj.

Wlej ciasto na patelnię i piecz przez 30 do 35 minut w rozgrzanym piekarniku.

Ciasto Red Velvet

Jest to ciemne i wilgotne ciasto, które przygotowuje się przy użyciu mieszanki ciasta Red Velvet.

Wszystko czego potrzebujesz to pudełko mieszanki do ciasta red velvet, masło, jajka, woda i ekstrakt waniliowy.

Mieszanka będzie gładka, jeśli dobrze ją wymieszasz. Dodaj jajka, a mieszanka będzie puszysta. Teraz wlej masę do nagrzanego piekarnika na 25 do 30 minut.

Ciasto kokosowe

Jest to jedno z najłatwiejszych ciast, które możesz przygotować z kokosem.

Wszystko, czego do niego potrzebujesz, to trochę kokosa, cukru, masła, jajka i ekstrakt waniliowy.

Roztop masło i dodaj do niego cukier i jajka. Teraz dodaj ekstrakt waniliowy i kokos i dobrze wymieszaj.

Teraz wlej masę do nagrzanego piekarnika i piecz przez 15 do 20 minut.

Wnioski:

Są to niektóre szybkie i łatwe ciasta, które możesz upiec bez większych problemów. Możesz również zrobić dowolne ciasto z pomocą tych prostych wskazówek.