Kulinarny przepis na szarlotkę

Kulinaria

Chyba każdy chce jeść pyszne ciasta i desery, ale są pewne ciasta, które sprawiają, że mamy na nie ochotę. Kulinarne ciasto z jabłkami jest jednym z tych ciast, które sprawią, że będziesz go pożądać.

Szarlotka powstaje poprzez wymieszanie jabłek i cukru, a następnie jest pieczona w piekarniku. Jest to słodki i pyszny deser, który sprawi, że będziesz łaknąć go. Istnieje wiele przepisów na placki z jabłkami, ale ja dzielę się tym, który jest naprawdę pyszny.

Składniki:

Pecan Pie crust

1 filiżanka masła

2 filiżanki mąki

3 jajka

1/2 szklanki brązowego cukru

2 łyżki cynamonu

Instrukcje:

Po pierwsze, musisz przygotować ciasto na pierogi. Weź formę do pieczenia i równomiernie wyciśnij na niej ciasto. Teraz weź ciasto i rozwałkuj je na okrąg.

Po drugie, weź miskę i rozpuść w niej masło. Dodaj mąkę i cynamon i dobrze wymieszaj. Weź ciasto i umieść je w misce i ugniataj, aż ciasto będzie gładkie. Teraz wyciśnij ciasto równomiernie na placek.

Następnie dodaj 1/2 szklanki brązowego cukru do ciasta i piecz w rozgrzanym piekarniku przez 8 do 10 minut. Wyjmij z piekarnika i pozwól mu ostygnąć.

Następnie weź składniki nadzienia. Obierz jabłka i pokrój je na małe kawałki. Następnie dodaj cukier do jabłek i dobrze je wymieszaj.

Na koniec dodaj masę jabłkową do ciasta i przykryj je folią. Włóż ją z powrotem do piekarnika i piecz przez 30 minut. Wyjmij z piekarnika i ciesz się!

Wnioski:

Najlepszą rzeczą w tym przepisie jest to, że jest bardzo łatwy do wykonania i smakuje wspaniale. Na pewno spadnie do tego przepisu szarlotki.